ROZVRH - od září do června, sledujte event. ZMĚNY
Výběr cvičení
 
PONDĚLÍ
Čas Sál A Sál B
09:00 PILATES pro všechny od 17.9.
instruktor: Romana B.
10:15 Cvičení,pilates PO PORODU od 17.9.
instruktor: Romana B.
16:00 Děti na startu, pohybovky pro kluky i holky od 2013
instruktor: Bobi Č.
17:05 PILATES začátečníci
instruktor: Klára Klepalová ( Blažková )
17:05 FITNESS BARRE - pilates, joga, baletní tyče od 17.9.
instruktor: Romana B.
18:15 PILATES pro všechny od 17.9.
instruktor: Romana B.
19:30 POWER JÓGA od 10.9.
instruktor: Jitka P.
 
ÚTERÝ
Čas Sál A Sál B
09:00 mamky+děti 1 - 2 roky
instruktor: Lenka S.
09:00 FITNESS BARRE - pilates, joga, baletní tyče od 2.10.
instruktor: Romana B.
10:15 mamky+děti 2 - 4 roky
instruktor: Lenka S.
15:00 Dětský aerobik a gymnastika od 2010 a starší
instruktor: Diana K.
15:00 Přípravka sportovního aerobiku 2013,2012,2011,2010
instruktor: Nikola Š.
16:00 Aerobik a gymnastika hrou 2016, 2015, 2014 všestranná sportovní průprava
instruktor: Lenka S.
16:00 Dětský MIX - aerobik, zumba, tanec od 2010 a st.
instruktor: Nikola Š.
17:00 Aerobik a gymnastika hrou - 2013, 2012 - všestranná sportovní průprava
instruktor: Lenka S.
17:05 BODYSTYLING
instruktor: Petra S.
18:30 POWER JÓGA od 2.10.2018 !!!
instruktor: Iveta Š.
19:30 BODYSTYLING
instruktor: Bobi Č.
 
STŘEDA
Čas Sál A Sál B
09:00 PILATES pro všechny
instruktor: Romana B.
09:15 MŠ Čéčova - cvičení pro děti
instruktor: Klára B.
10:15 MŠ Kubatova - Děti na startu
instruktor: Klára B.
10:15 Cvičení pro těhotné KURZ - 6 lekcí 7.11 - 12.12.
instruktor: Lenka S.
15:00 Gymnastika pro nejmenší 2016, 2015, 2014
instruktor: Jitka P.
16:00 Gymnastika pro děti 2013, 2012, 2011, 2010
instruktor: Jitka P.
16:00 Gymnastika a aerobik hrou 2014, 2013, 2012 všestranná sportovní průprava
instruktor: Katka F.
17:00 Dětský aerobik 2012, 2011,2010 všestranná sportovní průprava
instruktor: Katka F.
17:05 PILATES
instruktor: Romana B.
18:15 BOSU MIX
instruktor: Martina S.
18:15 PILATES pro všechny od 19.9.
instruktor: Romana B.
 
ČTVRTEK
Čas Sál A Sál B
12:15 MŠ Staroměstská - Děti na startu
instruktor: Klára B.
13:30 Dětský aerobik a gymnastika 2012, 2011, 2010 všestranná sportovní a gymnastická průprava
instruktor: Diana K.
15:00 Dětský aerobik a gymnastika od 2010 a st. všestranná sportovní a gymnastická průprava
instruktor: Diana K.
16:00 přípravka sportovního aerobiku - ročníky 2013, 2012,2011,2010
instruktor: Klára Klepalová ( Blažková )
16:00 PILATES pro všechny od 20.9.
instruktor: Romana B.
17:05 BODYSTYLING
instruktor: Petra S.
17:10 PILATES mírně pokročilí
instruktor: Klára Klepalová ( Blažková )
18:15 POWER JÓGA
instruktor: Ivetta B.
 
PÁTEK
Čas Sál A Sál B
09:00 MŠ Nerudova - Děti na startu
instruktor: Klára B.
09:00 POWER JÓGA od 14.9.
instruktor: Jitka P.
10:05 MŠ Nerudova - Děti na startu
instruktor: Jitka P.
 
NEDĚLE
Čas Sál A Sál B
17:00 BOSU TABATA od 7.10.2018 do 28.4.2019
instruktor: Martina S.
18:30 POWER JÓGA
instruktor: Ivetta B.
 
PROVOZNÍ DOBA - Pražská
PO: pouze cvičení 15:30 - 19:45 
ÚT: pouze cvičení 16:30 - 19:45
ST: pouze cvičení 16:30 - 19:45
ČT: pouze cvičení pouze cvičení
PÁ: pouze cvičení zavřeno
SO: zavřeno
NE: pouze cvičení
 
Fit studio Pražská - rozvrh »
 
PROVOZNÍ DOBA - Sokolská
 
Dle rozvrhu cvičení, vždy 15 minut před zahájením cvičení
 
Fit studio Sokolská - rozvrh »