ROZVRH - od září do června, sledujte event. ZMĚNY
Výběr cvičení
 
PONDĚLÍ
Čas Sál A Sál B
09:00 PILATES pro všechny
instruktor: Romana B.
10:15 Cvičení,pilates PO PORODU
instruktor: Romana B.
16:00 Cvičení pro TĚHOTNÉ
instruktor: Klára B.
16:00 BODYSTYLING
instruktor: Petra S.
17:05 PILATES mírně poročilí
instruktor: Klára B.
17:05 PILATES
instruktor: Romana B.
18:15 PILATES
instruktor: Romana B.
19:30 POWER JÓGA
instruktor: Jitka P.
 
ÚTERÝ
Čas Sál A Sál B
09:00 mamky+děti 1 - 2 roky
instruktor: Lenka S.
10:15 mamky+děti 2 - 4 roky
instruktor: Klára B.
16:00 Aerobik a gymnastika hrou 3-4 let, 2015, 2014, 2013 všestranná sportovní průprava
instruktor: Lenka S.
16:00 Dětský MIX - aerobik, zumba, tanec od 8 let - od 2009
instruktor: Nikola S.
17:00 Aerobik a gymnastika hrou 4 - 5 let - 2013, 2012 - všestranná sportovní průprava
instruktor: Lenka S.
17:05 BODYSTYLING
instruktor: Petra S.
18:15 POWER JÓGA od 19.9. !!!
instruktor: Iveta Š.
19:30 BODYSTYLING
instruktor: Ivetta B.
 
STŘEDA
Čas Sál A Sál B
09:00 PILATES pro všechny
instruktor: Romana B.
09:15 MŠ Čéčova - cvičení pro děti
instruktor: Klára B.
10:15 MŠ Kubatova - Děti na startu
instruktor: Klára B.
15:00 Gymnastika pro nejmenší 3 - 4 roky, 2015, 2014, 2013
instruktor: Jitka P.
16:00 Gymnastika pro děti 5 - 7 let, 2012, 2011, 2010
instruktor: Jitka P.
16:00 Gymnastika a aerobik hrou 4-5 let, 2014, 2013, 2012 všestranná sportovní průprava
instruktor: Katka F.
17:00 Dětský aerobik 5-7 let, 2012, 2011,2010 všestranná sportovní průprava
instruktor: Katka F.
17:05 PILATES
instruktor: Romana B.
18:15 BOSU MIX
instruktor: Martina S.
18:15 PILATES
instruktor: Romana B.
19:30 BODY STORMING
instruktor: Eliška H.
 
ČTVRTEK
Čas Sál A Sál B
12:15 MŠ Staroměstská - Děti na startu
instruktor: Klára B.
13:30 Dětský aerobik a gymnastika od 6 let, 2011, 2010, 2009 všestranná sportovní a gymnastická průprava
instruktor: Marie O.
15:00 Dětský aerobik a gymnastika od 8 let a starší - od 2009 všestranná sportovní a gymnastická průprava
instruktor: Marie O.
16:00 přípravka sportovního aerobiku - ročníky 2011,2010,2009
instruktor: Klára B.
16:00 PILATES
instruktor: Romana B.
17:00 Pohybovky pro kluky 4 – 7 let, 2013, 2012, 2011, 2010
instruktor: Žofie P.
17:10 PILATES začátečníci
instruktor: Klára B.
18:15 POWER JÓGA
instruktor: Ivetta B.
19:30 BODYSTYLING
instruktor: Ivetta B.
 
PÁTEK
Čas Sál A Sál B
09:00 MŠ Nerudova - Děti na startu
instruktor: Klára B.
09:00 POWER JÓGA
instruktor: Jitka P.
10:05 MŠ Nerudova - Děti na startu
instruktor: Jitka P.
 
NEDĚLE
Čas Sál A Sál B
17:05 BOSU MIX - od 17.9. 2017
instruktor: Martina S.
18:30 POWER JÓGA
instruktor: Ivetta B.
 
PROVOZNÍ DOBA - Pražská
PO: pouze cvičení 15:30 - 19:45 
ÚT: pouze cvičení 16:30 - 19:45
ST: pouze cvičení 16:30 - 19:45
ČT: pouze cvičení pouze cvičení
PÁ: pouze cvičení zavřeno
SO: zavřeno
NE: pouze cvičení
 
Fit studio Pražská - rozvrh »
 
PROVOZNÍ DOBA - Sokolská
 
Dle rozvrhu cvičení, vždy 15 minut před zahájením cvičení
 
Fit studio Sokolská - rozvrh »